کلنگ زنی

این مراسم چندی پیش با حضور قائم مقام محترم سازمان اوقاف و امور خیریه و رئیس بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور ، جناب آقای عابد ، مدیر کل محترم اوقاف و امور خیریه استان تهران ، حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده ، سرمایه گذار محترم جناب آقای محمودی راشد ، سرپرست محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهر ری ، حجت الاسلام و المسلمین عظیمی ، مدیر عامل مؤسسه اجرایی بنیاد در استان تهران ، جناب آقای شاهینی ، مدیر عامل محترم شرکت توسعه و عمران انفاق تهران ، جناب آقای مهندس پورزادی و تنی چند از مسئولین ، مدیران و معاونین اوقاف و امور خیریه منطقه و بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در محل پروژه فاتح واقع در خیابان فدائیان اسلام شهر ری برگزار گردید .

در این مراسم همه حضار به ویژه حاج آقا عابد ابراز امیدواری کردند تا امر خطیر احیاء و آبادانی موقوفات در سراسر کشور به دست افراد دلسوز که دغدغه وقف و موقوفات را دارند به نحو احسن اجرا گردد و همه موقوفات فرصت رشد و تعالی را بیابند . ایشان افزودند : بی شک اجر معنوی این کار چندین برابر فواید دنیوی آن است . ما باید با تلاشِ پیگیر و بی وقفه بر این موضوع مداومت داشته باشیم و بدانیم که اگر موقوفات ما آباد شوند ، بخش مهم و بزرگی از کشور را آباد کرده ایم . ایشان همچنین در ادامه بر لزوم سرعت بخشیدن به کار و اهمیت آغاز و پایان به موقع عملیات عمرانی در پروژه ها اشاره کردند و خطاب به سرمایه گذار محترم خاطر نشان کردند : انتظار ما از شما این است که ان شاء ا... تا پایان با همین شادابی و نشاط امروز ، کار را با دقت و سرعت پیش ببرید و به پایان برسانید .

لازم به ذکر است قرارداد مشارکت این پروژه در اواخر دی ماه سال گذشته منعقد شده که در آن مقرر شده یک مجتمع تجاری اداری هفده طبقه شامل هفتصد و شصت و شش واحد ( ششصد و شصت واحد تجاری ، صد و شش واحد اداری ) در زمینی به مساحت سی هزار مترمربع و زیربنای 168804 متر مربع ، ظرف مدت شصت ماه ساخته شود .


۱۳۹۲/۴/۱۵