رصد پروژه های استان مازندران
به گزارش روابط عمومی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به اتفاق مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور سهیل بیگدلی ضمن حضور در اداره کل اوقاف استان مازندران و دیدار با حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از پروژه های عمرانی موقوفات شرق مازندران بازدید نمودند .
طی این برنامه سهیل بیگدلی و علیرضا هوشیار با حضور در شرق مازندران از پروژه عمرانی موقوفه حاج علیجان، اسدالله و میرزا مهدی‌خان اشرفی بازدید بعمل آورد و بر روند تسریع اجرای پروژه های عمرانی موقوفات در استان مازندران تاکید نمودند .
معاون توسعه سازمان اوقاف و مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در جریان بازدید از پروژه های عمرانی موقوفات مازندران با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهشهر و شهردار این شهرستان دیدار و در راستای همکاری های بیشتر برای عمران و آبادانی موقوفات شرق مازندران با یکدیگر گفت و گو کردند .
علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه در این بازدیدها ضمن تاکید بر بکارگیری تمامی ظرفیت ها برای احیای موقوفات مازندران بر افزایش بهره وری موقوفات استان در راستای اجرای امینانه نیت واقفین خیراندیش تاکید کرد .
وی با بیان اینکه اجرای پروژه های عمرانی موقوفات و افزایش بهره وری وقف به تولید و اشتغال کشور کمک فراوانی می کند، اظهار کرد: باید از ظرفیت موقوفاتی که قابل سرمایه‌گذاری هستند به درستی استفاده شود و در این راستا سازمان اوقاف از طرح های اقتصادی و دانش بنیان استقبال می کند .
همچنین سهیل بیگدلی مدیر عامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور نیز با بیان اینکه بنیاد تمامی تلاش خود را صرف رونق در موقوفات نموده اظهار داشت : حل مشکلات ایجاد شده در پروژه ها می تواند به بهره وری بیشتر موقوفات کمک شایانی نماید و باعث اجرای امینانه نیت واقفین خیر اندیش خواهد شد 

۱۳۹۸/۵/۳