شرکت در مزایده عمومی فروش ۳ دستگاه خودرو سواری (منقضی شده)

بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در نظر دارد از طریق مزایده عمومی نسبت فروش ۳ دستگاه خودرو نقلیه سواری با مشخصات ذیل اقدام نماید:

ردیف

توضیحات

رنگ

مبلغ ضمانت نامه بانکی‏/ سپرده نقدی نزد بنیاد

۱

پژو پارس  مدل ۱۳۹۶  TU5

خاکستری

۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۲

پژو ۴۰۵  GLX  مدل ۱۳۹۲

خاکستری

۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ریال

۳

پژو ۴۰۵  GLX  مدل ۱۳۸۸

نقره ای

۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰ریال

 

لذا بدینوسیله از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید از تاریخ چاپ آگهی تا چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق لینک download دریافت و برابر شرایط مندرج در اسناد فراخوان، اوراق مزایده را تکمیل و تا تاریخ صدرالذکر داخل پاکت درب بسته از طریق پست پیشتاز به آدرس: تهران. خیابان کریمخان زند. نرسیده به میدان ولیعصر (عج). کوچه شاهد. پلاک ۲۲ با کدپستی ۱۵۹۴۶۳۵۵۱۳ بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور ارسال نمایند لازم به ذکر است متقاضیان می بایست ترتیبی اتخاذ نمایند که پاکات پیشنهادات را حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ به واحد دبیرخانه این بنیاد تحویل گردد.

متقاضیان می بایست مستند پرداخت مبلغ ضمانت شرکت در مزایده را همزمان با ارسال اسناد فراخوان به بنیاد در قالب ضمانت نامه بانکی یا فیش بانکی پرداخت وجه (داخل پاکت پیشنهاد) ارائه نمایند.

ضمناً شرایط مزایده و مشخصات دقیق مورد معامله در اسناد مربوطه تعیین و مشخص خواهد شد. همچنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن همراه ۰۹۹۳۷۷۹۳۵۶۹ (آقای روجبیان) تماس حاصل فرمایند.

قسمت (صفحه اصلی بنیاد/همکاری با ما/ مناقصات و مزایدات) مدارک مورد نیاز بارگزاری شده است.

  نظرات