شرکت در مزایده عمومی فروش شش دانگ اعیان یک واحد اداری واقع در اصفهان

  • تاریخ انتشار : 1401/06/20
  • دسته بندی : اخبار
  • نظرات : ۰

بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در نظر دارد از طریق مزایده عمومی نسبت به فروش شش دانگ اعیان یک واحد اداری (به شرح جدول ذیل) واقع در: اصفهان بلوار میرزا کوچک خان نرسیده به پل وحید کنار گذر بین ساختمان پامچال و پارسا مجتمع اداری زاینده رود اقدام نماید:

 

ردیف

طبقهمتراژ (مترمربع)مبلغ ضمانت نامه بانکی
۱۶۰۱‏/۱۳۳

۲,۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ریال

 

لذا بدینوسیله از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید از تاریخ چاپ آگهی تا روز یکشنبه مورخ ۲۷‏/۰۶‏/۱۴۰۱ نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق لینک download دریافت و برابر شرایط مندرج در اسناد فراخوان، اوراق مزایده را تکمیل و تا تاریخ صدرالذکر داخل پاکت درب بسته از طریق پست پیشتاز به آدرس: تهران . خیابان کریمخان زند. نرسیده به میدان ولیعصر (عج). کوچه شاهد. پلاک ۲۲ با کدپستی ۱۵۹۴۶۳۵۵۱۳ بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور ارسال نمایند لازم به ذکر است متقاضیان می بایست ترتیبی اتخاذ نمایند که پاکات پیشنهادات را حداکثر تا تاریخ روز یکشنبه مورخ ۲۷‏/۰۶‏/۱۴۰۱ به واحد دبیرخانه این بنیاد تحویل گردد.

متقاضیان می بایست مبلغ ضمانت شرکت در مزایده را همزمان با ارسال اسناد فراخوان به بنیاد در قالب ضمانت نامه بانکی (داخل پاکت پیشنهاد) ارائه نمایند.

ضمناً شرایط مزایده و مشخصات دقیق مورد معامله در اسناد مربوطه تعیین و مشخص خواهد شد. همچنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن های ۹‏-۸۸۸۹۰۰۰۶‏-۰۲۱ داخلی ۱۳۳ (آقای یوسفی) تماس حاصل فرمایند.

قسمت (صفحه اصلی بنیاد/همکاری با ما/ مناقصات و مزایدات) مدارک مورد نیاز بارگزاری شده است.

  نظرات

فرم نظرات برای این صفحه بسته هستند