برگزاری مراسم جشن در تالار عقیق جماران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (ص) و روز زن


به گزارش روابط عمومی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور

به مناسبت سالروز ميلاد با سعادت حضرت صديقه طاهره، فاطمه زهرا (س)، جشن با شکوه ميلاد حضرت زهرا و روز زن، با هدف بزرگداشت مقام زن، با حضور مدیرعامل بنیاد، معاونت و مدیران سازمان اوقاف و امور خیریه و جمع کثيري از کارکنان به همراه خانواده در سالن تالار عقیق جماران برگزار شد.

در آغاز اين برنامه مهندس سجده (مدیرعامل) در سخناني، ضمن تبريک ميلاد فرخنده حضرت زهرا (س)؛ وجود نازنين حضرت زهرا (س) را مايه فخر و مباهات همه مسلمانان و خصوصاً شيعيان دانست و الگوگيري از شخصيت كامل و بي بديل دخت رسول خدا (صلي الله عليها و آله) را براي تمام زنان مايه ي آرامش و سعادت در زندگي عنوان کرد.

در همین راستا مهندس سجده حضور ارزشمند بانوان در این مراسم را با ارزش و با اهميت خواند و گفت: مجموعه بنیاد تلاش دارد توانمندي هاي بانوان در راستای احیاء موقوفات و در جايگاه واقعي خود را نشان دهد و در پايان سخنرانی خود افزود: اهداف بنیاد تنوع برنامه هاي فرهنگي بوده و یکی از مهم ترین هدف آن ترویج سبک زندگی فاطمی در جامعه است.

شايان ذکر است در این مراسم؛ مولودی خوانی، اجرای مسابقه بین همسران و فرزندان کارکنان و اهداء جوایز از ديگر برنامه هاي اين جشن بود.

 

بخشی از تصاویر مراسم

 

  نظرات