شرکت در مزایده عمومی فروش اعیانی ۲ واحد آپارتمان مسکونی موقوفه فراش باشی (منقضی شده)

بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در نظر دارد از طریق مزایده عمومی نسبت به فروش اعیانی ۲ واحد آپارتمان مسکونی با مشخصات ذیل واقع در شهر ری، ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، خیابان سلمان فارسی غربی، پشت درمانگاه شهید رحیمی، پروژه موقوفه فراش باشی، بلوک C اقدام نماید:

۱‏‏-واحد مسکونی در طبقه اول پروژه به متراژ تقریبی ۱۰۳ متر مربع با ارائه ضمانت نامه بانکی یا سپرده نقدی به مبلغ ۰۰۰‏‏/۰۰۰‏‏/۹۳۵ریال

۲‏‏-واحد مسکونی در طبقه ششم پروژه به متراژ تقریبی ۱۰۸ متر مربع با ارائه ضمانت نامه بانکی یا سپرده نقدی به مبلغ ۰۰۰‏‏/۰۰۰‏‏/۱۱۵‏‏/۱ریال

لذا بدینوسیله از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید از تاریخ چاپ آگهی تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق لینک download دریافت و برابر شرایط مندرج در اسناد فراخوان، اوراق مزایده را تکمیل و تا تاریخ صدرالذکر داخل پاکت درب بسته از طریق پست پیشتاز به آدرس: تهران. خیابان کریمخان زند. نرسیده به میدان ولیعصر (عج). کوچه شاهد. پلاک ۲۲ با کدپستی ۱۵۹۴۶۳۵۵۱۳ بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور ارسال نمایند لازم به ذکر است متقاضیان می بایست ترتیبی اتخاذ نمایند که پاکات پیشنهادات را حداکثر تا تاریخ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ به واحد دبیرخانه این بنیاد تحویل گردد.

متقاضیان می بایست مبلغ ضمانت شرکت در مزایده را همزمان با ارسال اسناد فراخوان به بنیاد در قالب ضمانت نامه بانکی (داخل پاکت پیشنهاد) ارائه نمایند.

ضمناً شرایط مزایده و مشخصات دقیق مورد معامله در اسناد مربوطه تعیین و مشخص خواهد شد. همچنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن های ۹-۸۸۸۹۰۰۰۶‏-۰۲۱ داخلی ۱۳۳ (آقای یوسفی) تماس حاصل فرمایند.

قسمت (صفحه اصلی بنیاد/همکاری با ما/ مناقصات و مزایدات) مدارک مورد نیاز بارگزاری شده است.

  نظرات