مجمع عمومی عادی سالانه

  • تاریخ انتشار : 1400/10/28
  • دسته بندی : اخبار
  • نظرات : ۰

 

مجمع عمومی عادی سالیانه بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور برگزار شد…  

به گزارش روابط عمومی بنیاد توسعه و عمران موقافت کشور مجمع عمومی عادی سالیانه بنیاد ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۳۰ در محل سالن جلسات سازمان اوقاف و امور خیریه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس محترم سازمان و حضور اعضای هیئت امناء برگزار شد.

بنا به سنت اسلامی مجمع با تلاوت آیاتی از قرآن کریم افتتاح و رسمیت یافت. خیر مقدم سهیل بیگدلی مدیر عامل بنیاد به حاضران در این جلسه و ارائه گزارش کوتاهی از اقدامات بنیاد منتهی به اسفندماه سال ۱۳۹۹  مطلع ورود به قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی به همراه تقدیم صورت های مالی بنیاد به مجمع شد. مجموعه ای که توسط حسابرس به نحو مطلوب ارزیابی و مورد قبول قرار گرفت و به اعضای هیئت امنای بنیاد تقدیم شد.

نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان ریاست مجمع عادی سالیانه بنیاد با ایراد سخنانی از اقدامات انجام شده در دوره مدیریت سهیل بیگدلی تشکر، قدردانی و رضایت خود را ابراز داشتند.

نماینده محترم ولی فقیه با تاکید بر استمرار در حرکت بر مدار برنامه ها و سیاست های تدوین شده به صورت ویژه روی گسترش فعالیت های اقتصادی برای تولید کالاها و خدمات مورد نیاز شهروندان در مسیر خودکفایی کشور تاکید داشتند.

مجمع راس ساعت ۱۳:۰۰ خاتمه یافت.

۱۴۰۰/۹/۳۰
  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *